بایگانی در بخش: بدون دسته بندی

05.19.2017

این هم یک نوع عوامفریبی است: وزیر بهداشت با لباس جراحی در یکی از مراکز درمانی تهران رای داد-ایرنا

وزیر بهداشت با لباس جراحی در یکی از مراکز درمانی تهران رای داد-ایرنا pic.twitter.com/ceaxRLGgc2
— روزنامه شرق (@SharghDaily) May 19, 2017

04.14.2017

حمله کم‌سابقه قالیباف به روحانی

بی‌بی‌سی: محمدباقر قالیباف، شهردار تهران و یکی از چهره‌های سیاسی جناح اصولگرا در ایران که از او به عنوان نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یاد می‌شود، حسن روحانی، رئیس جمهور فعلی را به “بی صداقتی” متهم کرده است.
آقای قالیباف در جمع تعدادی از فعالان دانشجویی گفت: “وقتی کسی بی‌هیچ مبنا و فقط برای کسب رأی [...]

04.13.2017

«واکنش منفی» اصول‌گرایان به ثبت‌نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری

رادیوفردا: ثبت‌نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران به‌رغم توصیه رهبر جمهوری اسلامی، موج انتقادات شخصیت‌ها و رسانه‌های اصول‌گرایان را به دنبال داشته و از جمله محسن مجتهد شبستری، رضا اکرمی و محمدتقی رهبر، سه عضو جامعه روحانیت مبارز، وی را به تلاش برای ایجاد «فتنه» و «ملتهب کردن فضای سیاسی [...]

12.2.2016

ماجرای بیلبورد خامنه‌ای در شهرهای آلمان چیست؟

دویچه‌وله: عکسی از خامنه‌ای با جمله‌ای در دعوت به مطالعه درباره اسلام در دو شهر بزرگ آلمان بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی منتشر شده است. ظاهرا قرار اولیه بر نصب عکس خامنه‌ای نبوده و این عکس بعدا بدون اجازه به بیلبورد اضافه شده است.

ماجرا از دیدن یک پلاکارد بزرگ شروع [...]

03.2.2016

دوباره تصمیم دارند حداد عادل را با زور دوپینگ وارد مجلس کنند: واکنش وزارت کشور ایران به ادعای تخلف علیه یکی از برندگان انتخابات مجلس در تهران

بی‌بی‌سی: محمدرضا نجفی در جریان دهمین دوره انتخابات مجلس همراه با ۲۹ نامزد دیگر مورد حمایت اصلاح طلبان برنده انتخابات در تهران اعلام شده است
انتقاد یک مقام پیشین در دولت محمود احمدی‌نژاد به آنچه “استعفای دیرهنگام” یکی از برندگان انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران خوانده، واکنش هایی را برانگیخته است.
محمد حسین مقیمی، معاون سیاسی [...]

01.14.2016

خبرگزاری آنا: خروج مهدی موسوی و فاطمه اختصاری از ایران

خودنویس: دو شاعر که با با حکم قاضی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به زندان و شلاق محکوم شده بودند، بنا به گزارش خبرگزاری آنا از کشور خارج شده‌اند. منابع خبری دیگر هنوز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.
خبرگزاری آنا امروز خبر داد که  فاطمه اختصاری و مهدی موسوی که به تحمل [...]

01.6.2016

محل انباشت زباله!

عصرایران: عصر ایران از قول مهر این عکس ها را منتشر کرده من هم با تغییر تیتر خبر آنرا برای شما منعکس می کنم باشد که از انباشت بیشتر زباله در آینده جلوگیری شود.
ادامه مطلب

[...]

12.3.2015

حاج گلشورتی و عیال چهارم – تعدد زوجات

11.23.2015

در اعتراض به شیوه اداره مجلس؛ کوچک زاده از نمایندگی مجلس استعفا داد/ لاریجانی: تهدید نکنید

مهر: مهدی کوچک زاده در اعتراض به نحوه مدیریت جلسه لاریجانی و بی توجهی به اخطار قانون اساسی وی، استعفای خود را به هیئت رئیسه مجلس داد.
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی پس از آنکه لاریجانی اعلام کرد اخطار کوچک زاده در خصوص اعتراض به امحاء ۱۷۰۰ تن سیب [...]

11.10.2015

رئیس جمهور 26 آبان در پاریس؛ شراب فرانسوی نمی‌گذارد روحانی و اولاند با هم ناهار بخورند

نظر: بر اساس گزارش‌ رادیو آر‌تی‌ال روسای جمهور فرانسه و ایران ضیافت ناهار با یکدیگر نخواهند داشت.
در حالیکه حسن روحانی، ریاست جمهوری اسلامی ایران، در روزهای آینده برای دیدار با فرانسوا اولاند به پاریس سفر خواهد کرد، رادیو آر‌تی‌ال فرانسه گزارش‌ داد دو رئیس جمهور ناهار را با هم صرف نخواهند کرد.
رادیو آر‌تی‌ال به نقل [...]

Free Blog Themes and Blog Templates