بایگانی در بخش: دانشجویی

04.23.2017

صحبت های شجاعانه بهزاد قاسمی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد مشهد خطاب به علم الهدی و رئیسی/نمی گذاریم مشهد و قم واتیکانی دیگر شود

04.15.2017

۵۰ روز بازجویی از مجید اسدی در انفرادی‌های اوین

رادیوفردا: مجید اسدی در آخرین روز بهمن سال گذشته در کرج بازداشت و به بند ۲۰۹ زندان اوین تهران منتقل شد
پدر مجید اسدی، فعال دانشجویی، می‌گوید که فرزندش ۵۰ روز است که در یکی از سلول‌های انفرادی زندان اوین بازجویی می‌شود و این مدت نه تنها دسترسی به وکیل نداشته بلکه هنوز اتهاماتش [...]

04.3.2017

محروم از تحصیل در ايران، طراح اپلیکیشن آموزشى در آمريكا

ایران وایر: شکیب ذبیحیان بجز مدیریت کمپانی TOOT، در کالج سانت مونیکا Santa Monica هم در حال تحصیل است
این روزها کمپانی «توت»(TOOT) در لس آنجلس مورد توجه رسانه‌ها و نشریات علمی قرار گرفته است. این کمپانی دو سال پیش توسط یک جوان ۲۵ ساله ایرانی به نام «شکیب ذبیحیان» تاسیس شد و هدفش رفع مشکلات [...]

03.2.2017

بازداشت یک استاد دانشگاه قزوین به اتهام توهین به مقدسات

عصرایران: دادستان قزوین از بازداشت یکی از اساتید عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین به اتهام توهین به مقدسات خبر داد.
صادقی نیارکی دادستان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از بازداشت یکی از اساتید عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین به اتهام توهین به مقدسات خبر داد.
وی [...]

02.9.2017

انقلاب فرهنگی با گروه زهرا خانم و چاقوکش هایش

ایران وایر: ماهرخ غلامحسین پور: «تونیا ولی اوغلی»، دانشجوی نخبه دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی که در جریان انقلاب فرهنگی از این دانشگاه اخراج شد، تمام جزییات روزهای قبل از انقلاب فرهنگی را به خاطر دارد. او همه نامه ها و مدارک آن روزها را حفظ کرده و از همه مهم تر اینکه حافظه [...]

01.22.2017

روایت یک دهه دخالت آیت الله خامنه ای در دانشگاه آزاد

بی‌بی‌سی: حسین باستانی: آیت الله خامنه ای حدود دو هفته بعد از درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد، علی اکبر ولایتی را به عنوان جایگزین او در این هیات منصوب کرد.
در مورد این انتصاب، ابهامات حقوقی مختلفی در سطح رسانه ها مطرح شده که بررسی آنها، به فرصت جداگانه ای نیاز [...]

12.16.2016

علم‌الهدی: دانشگاه باید به‌صورت مسجد در آید

رادیوفردا: احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، روز پنجشنبه با اشاره به این که دانشگاه می بایست به صورت مسجد در آید، گفته است، تدریس دروس حوزوی در دانشگاه یا حضور دانشجویان در حوزه‌های علمیه به معنای وحدت حوزه و دانشگاه نیست.
به گزارش ایرنا، احمد علم الهدی که در [...]

12.12.2016

دانشجویان ستاره‌دار؛ روایت اولین دانشجویی که ستاره گرفت

ایران وایر: مهدی امینی‌زاده، نخستین دانشجویی است که در تاریخ جمهوری اسلامی به خاطر فعالیت‌های سیاسی ستاره‌دار شد. او از سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ عضو شورای مرکزی تحکیم و در کوی دانشگاه عضو شورای منتخب متحصنان بود. در طول فعالیت‌های سیاسی‌اش چهار بار بازداشت شد که در آخرین بازداشت مورد شکنجه قرار گرفت.
سال ۱۳۸۴، پس [...]

12.7.2016

روایت مطهری از سخنرانی‌اش در دانشگاه باهنر کرمان

ایسنا: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنرانی روز گذشته خود در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت که حراست دانشگاه مجری این برنامه را به دانشجویان تحمیل کرده بود و سوالات مطروحه نیز سوالات دانشجویی نبوده و مجموعاً این جلسه دانشجویی غیرطبیعی و مصنوعی بوده است.
به گزارش ایسنا، علی مطهری با انتشار مطلبی [...]

12.6.2016

مطهری: دانشجویان اجازه ندهند خراسان به ایالتی خودمختار تبدیل شود

رادیوفردا: علی مطهری در واکنش به محدودیت‌هایی که دستگاه‌ها و شخصیت‌های حکومتی به طور خاص در استان خراستان رضوی اعمال می‌کنند، اظهار داشت دانشجویان نباید اجازه دهند که این استان به ایالتی خودمختار تبدیل شود.
علی مطهری در مصاحبه با روزنامه شرق به مقایسه شرایط پیش و پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ پرداخته و گفت که [...]

Free Blog Themes and Blog Templates