27.11.2022

علا کیانی کیست | مرد گریان بازی ایران و ولز عرب است؟

بتاکاپ:
بهره برداری گسترده از اشک های یک ظاهراً ایرانی در مراسم قبل از بازی ایران و ولز و انتشار پلاکاردهای او در سطح شهر تهران، باعث به وجود آمدن سوالات زیادی در بین افکار عمومی شده است که این فرد کیست و چطور تصویر یک تماشاگر گریان به یکباره اینگونه در کلانشهر تهران بولد می شود؟ در حالی که بسیاری از تماشاگران حاضر در استادیوم که اتفاقاً تصویر آنها نیز توسط کارگردان تلویزیونی به نمایش در آمد در هنگام پخش سرود ملی، اشک ریختند اما از آنجایی که آن تصاویر توسط صدا و سیما سانسور شده بود کسی آنها را ندید تا علا کیانی (نام فردی که به یکباره شروع به گریه کرد) بولد شود.

علا کیانی یا به طور دقیق علاءصاحب شفیع البهبهانی یک تاجر عراقی است که در اونتاریو کانادا زندگی می کند. او در پروفایل فیسبوک خود اینطور نوشته که در تهران زندگی می کند و مدیر یک شرکت تجاری است اما از عکس های او مشخص است که بیشتر زمان سال را در خارج از ایران و به طور خاص در آمریکا و کانادا حضور دارد.

گفته می شود او در شرکت کیان آرا کیش که در حوزه فروش لوازم آرایشی و عطر فعال است، هم دستی دارد. او با خاندان حکیم در عراق نیز روابط گرمی دارد.

امروز سوال اساسی از شهرداری تهران این است که چرا تصاویر گریان شخصیت های ایرانی حاضر در استادیوم فیکسچر نشدند؟ افکار عمومی این سوال را دارد چطور فردی که با فرهنگ و لایف استایل مد نظر جمهوری اسلامی فاصله دارد و اصلا ایرانی نیست به سمبلی از وطن پرستی در خیابان های تهران تبدیل می شود؟ مسلماً مسئولین جمهوری اسلامی به تبلیغ فردی که در شهر کازینوهای آمریکا یعنی لاس وگاس پرسه می زند، نمی پردازد. پس قضیه چیست؟

هر چه که هست، به نظر نمی رسد پخش تصویر او اتفاقی بوده باشد و احتمالاً کارگردان تلویزیونی بازی این چهره متمول را شناخته که دوربین را به روی او انداخته تا به بینندگان این پیام را برساند که علا هم در استادیوم حضور دارد.


پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates