25.09.2013

فالس نیوز: علت غیبت روحانی در مراسم ناهار: نبود شراب ناب محمدی

خودنویس: به گزارش فالس‌نیوز، با وجود اینکه شراب سر میزهای مسلمانان سرو نمی‌شد، اما حسن روحانی و هیات همراه به خاطر عدم سرو شدن «شراب ناب محمدی» به مراسم ناهار نرفتند و گرسنه ماندند.

به گزارش فالس‌نیوز: یک مقام سازمان ملل اعلام کرد که دستیار حسن روحانی بعد از امتحان شراب‌های منوی غذای مراسم ناهار، نسبت به اضافه نشدن «شراب ناب محمدی» به لیست ناهار اعتراض کرد.

همچنین، مشاور محمد جواد ظریف گفت که بر اساس فتوای آینده مقام معظم رهبری، خوک‌ها را می‌توان با «ختنه» حلال کرد، ولی مقام‌های رستوران سازمان ملل حاضر نشده بودند خوک‌ها را به راه مورد نظر هدایت کنند.

یک مقام ایرانی هیات همراه نیز هر گونه فشار از سوی مقام معظم رهبری برای حاضر نشدن در مراسم ناهار را شدیدا تکذیب نکرد!

به این ترتیب، تا این لحظه معلوم شده که آقای روحانی نه در مراسم شام حاضر خواهد بود و نه در مراسم شام. اما احتمال دارد امضا کنندگان نامه منتشر شده در رسانه اصلاح‌طلبان مقیم لندن (گاردین)، که به نیویورک آمده‌اند و همچنین گروه‌هایی که لابی جمهوری اسلامی نیستند، آقای روحانی فردا به کله‌پزی نزدیک به دانشگاه کلمبیا برود و با علاقه‌مندان خود سیرابی و شیردان میل کند.

Related posts:

  1. مقام معظم: حسن! اگر اوباما اومد جلو، نرو توالت فالس نیوز: این بار دست به آب رفتن بی‌موقع، حتی با پای راست، به ضرر نظام است
  2. سکته: نرمش قهرمانانه آری؛ چربش قهرمانانه هرگز!
  3. فالس نیوز(فارت نیوز): اعطای عنوان «اکبر مقدس» به هاشمی
  4. اخطار سد علی به نامزدها
  5. احمدی نژاد: «در ایران همجنس باز نداریم»

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates