28.10.2013

دوران زندان آرش صادقی، از زبان خودش

رادیوزمانه: آرش صادقی، از اعضای ستاد انتخابات میرحسین موسوی در حالی اخیراً با تامین قرار وثیقه پانصد میلیون تومانی از زندان آزاد شد، که در طول سال‌‌های گذشته بارها به وسیله ماموران امنیتی بازداشت شده و در طول دوران بازداشت خود فشارهای بسیاری را نیز متحمل شده است. او مدعی است بیشتر زمان زندان را در سلول‌های انفرادی گذرانده است.

خانواده آرش صادقی نیز به شدت تحت تاثیر فعالیت‌های او قرار گرفته‌اند، به نحوی که مادر آرش در پی هجوم نیروهای امنیتی به منزل او در آبان ماه سال ۸۹ دچار ایست قبلی شده و چند روز پس از آن در بیمارستان فوت کرد. در روزهای گذشته در حالی خبر آزادی این عضو دانشجوی ستاد انتخابات میرحسین موسوی منتشر شد که برای مدت طولانی اطلاعی از سرنوشت او در دست نبود.

آرش که در حال حاضر با وثیقه از زندان آزاد شده، نزدیک به بیست کیلو از وزن خود را نیز در اثر اعتصاب غذا از دست داده است. پیش از این غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه ایران حضور آرش در زندان اوین را انکار کرده و برخی از گمانه‌زنی‌ها حاکی از مرگ آرش در زندان بر اثر اعتصاب غذا بود. در گفت‌وگویی که می‌شنوید او از مشکلات سال‌های گذشته و این روزهای خود با زمانه سخن می‌گوید.

فایل صوتی را بشنوید:

Related posts:

  1. سیلی عید غدیر، بیانیه وزارت اطلاعات و چهار نکته
  2. محسن غرویان از شاگردان سابق مصباح یزدی فاش کرد: اتاق تفتیش عقاید در زیرزمین موسسه خمینی
  3. حکم زندان سعید لیلاز متوقف شد
  4. طلایی: قالیباف ۱۸ تیر را از تقویم سیاسی کشور حذف کرد
  5. تفتیش چند ساعته منازل دختران موسوی: بازداشت زهرا و نرگس، دختران رهنورد و میرحسین

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates