04.01.2014

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه: مقام معظم رهبری ۶۴ امین جانشین امام زمان است!

سایت ملیون ایران: هرچه فساد فاجعه آمیز مافیای اقتصاد و سپاه به رهبری علی خامنه ای و عدم شایستگی او حتی برای رهبری نظام جمهوری اسلامی، آشکارتر میشود، کوشش حامیان او برای دادن عناوین قلابی و دور از واقعیت به او نیز بیشتر میشود. اشتباهات خامنه ای برای نمونه در روی کارآوردن مجدد محمود احمدی نژاد در سال ۸۸ و فجایعی که او در این مدت به بار آورد، کشتار صدها تن از معترضان به انتخابات آن سال، ده سال سیاست هسته ای او که منجر به ورشکستگی اقتصادی و رشد بیسابقه فساد در کشور شد، پشتیبانی او از رژیم ضد بشری بشار اسد که آنهم نتیجه ای جز صرف میلیاردها دلار از ثروت عمومی نداشته است در کنار اختلاس های عظیم مالی باعث شده که موقعیت علی خامنه ای هرچه ضعیف تر شود و نیاز او به عناوین قلابی و دور از واقعیت بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، حجت‎الاسلام علی شیرازی در جمع عزاداران امام رضا (ع) در حسینیه شهدای این شهرستان، اظهار داشت: با شهادت امام حسین (ع) تشکیل حکومت اسلامی ۷۰ سال به تأخیر افتاد.

وی با اشاره به اینکه خداوند سال ۱۴۰ هجری قمری را برای تشکیل حکومت دینی معین کرده بود، ادامه داد: امام صادق (ع) فرمودند «ما اسرار خود را برای مردم بیان کردیم، اما با افشای آن حکومت دینی نتوانست، شکل بگیرد».

شیرازی با بیان اینکه عصر غیبت کبری مانند عصر امامت نیست، تصریح کرد: امامان را خداوند با نام و نشان توسط پیغمبر اکرم (ص) به جامعه معرفی کرد، اما در عصر غیبت معرفی آن‎ها تنها با نشان‎ها بدون تعیین مصداق رهبران دینی فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه امام صادق (ع) فرمودند «امام معصوم (ع) را خداوند و ولی فقیه را من منصوب می‎کنم»، افزود: این انتصاب زمانی صورت می‎گیرد که ولی فقیه به عنوان حاکم دینی جامعه بتواند بر هوای نفس خود غلبه کند و قدرت، حاکمیت و ثروت وی را فریب ندهد.

شیرازی عنوان کرد: ولی فقیه ابتدا باید حافظ دین خود و سپس دین مردم باشد، آن را در جامعه رونق دهد و همواره مطیع امر خداوند باشد، این‎ها تفاوت بین حاکمان اسلامی با سایر حکام دنیا است.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با بیان اینکه به عنوان جانشین امام زمان (عج) حکومت کردند، گفت: امام خمینی (ره) ۶۳امین و مقام معظم رهبری ۶۴امین نفر از جانشینان ایشان بودند.

شیرازی بیان داشت: ملت مسلمان ایران باید مانند ۹ دی تمام توان خود را در راستای دفاع از آرمان‎ها و ارزش‎های امام و انقلاب به کار گیرند و همواره در صحنه باشند، چراکه بسیاری از افراد که در صدر انقلاب با امام خمینی (ره) بودند، اکنون ببینید در کجا قرار دارند.

وی اذعان داشت: ما همواره مردم کوفه را مذمت می‎کنیم که چرا در کنار امام حسین (ع) نبوده و در مقابل ایشان ایستادند، اکنون باید مراقب باشیم تا به گونه‎ای رفتار نکنیم، آیندگان نیز به دلیل جدایی از ولایت ما را سرزنش کنند.

Related posts:

  1. به روباه گفتند شاهدت کیست گفت دمم: گزارش صداوسیما علیه ادعاهای اخیر هاشمی رفسنجانی
  2. سایت «نکات‌پرس» نزدیک به محمود احمدی‌نژاد: رهبر از موضع ضعف تاکتیک نرمش قهرمانانه را طرح کرد تا در آینده ذلیل نشود
  3. جدیدترین فتواهای آیت‌الله خامنه‌ای: از معاشرت با بهاییان «اجتناب» شود
  4. علیرضا پناهیان، عضو قرارگاه «عمار»: رهبر این دوره از انتخابات را به مردم واگذار کرد
  5. “سامان معیشت مردم یک خواست ملّی است: “مقبولیت رئیس جمهور آینده مشکل گشاست

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates