28.01.2013

کشته ومجروح شدن 17 دانش آموز در اردوی راهیان نور(راهیان گور)

بازتاب امروز: اتوبوس حامل دانش آموزان ارومیه اعزامی به مناطق جنگی ظهر امروز در شهر ایلام واژگون شد و منجر به فوت یک دانش آموز شد.

به گزارش خبرآنلاین، جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تایید خبر واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دوم دبیرستانی شهر ارومیه به خبرآنلاین گفت: در این حادثه متاسفانه یکی از دانش آموزان به نام مهدی جوانی فوت کرد.

او می افزاید: همچنین 16 دانش آموز دیگر در این حادثه دچار مصدویت و جراحات شدند که امدادگران در شهر ایلام آنها را به بیمارستان امام خمینی ارومیه انتقال دادند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به اینکه اصرار آموزش و پرورش در اعزام دانش آموزان به مناطق راهیان نور هنوز برای ما مشخص نیست، گفت: وقتی زیر ساخت کافی برای اعزام دانش آموزان وجود ندارد نباید، دانش آموزان به این مناطق اعزام شوند.

از سوی دیگر سرهنگ فضل الله شیری به مهر گفت بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه شاه گداغ یک نفر کشته و 20نفر زخمی شدند.

او گفت: این اتوبوس از آذربایجان غربی به سمت استان خوزستان حرکت می کرد که صبح یکشنبه در گردنه شاه گداغ بخش هلیلان شیروان چرداول در کیلومتر یک جاده ایلام واژگون شد.فرمانده پلیس راه علت این سانحه را چپ کردن اتوبوس اعلام کرد.

No related posts.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates