19.04.2014

کاش اجرای فاز دوم به سال بعد موکول می شد، سلطانی: قیمت بنزین 1050 تومان خواهد شد

تابناک: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت : قیمت بنزین در فاز دوم هدفمندی یارانه ها هزار و پنجاه تومان خواهد شد و نهایت تا سه شنبه این هفته تکلیف قیمت سوخت مشخص خواهد شد .

سلطانی: قیمت بنزین 1050 تومان خواهد شد / کاش اجرای فاز دوم به سال بعد موکول می شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت : قیمت بنزین در فاز دوم هدفمندی یارانه ها هزار و پنجاه تومان خواهد شد و نهایت تا سه شنبه این هفته تکلیف قیمت سوخت مشخص خواهد شد .

امیر عباس سلطانی در گفت و گو با ایران خبر درباره آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه ها گفت : نهایت تا روز سه شنبه تکلیف فاز دوم هدفمندی روشن می شود و اقتصاد کشور وارد این فاز از هدفمندی خواهد شد .

نماینده مردم بروجن گفت : هنوز زیر ساختها برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ا آماده نیست و ای کاش دولت اجرای این مرحله را به سال آینده موکول می کرد.

سلطانی در ادامه مهمترین مانع بر سر راه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها را معیشت مردم دانست و گفت : اکنون مردم آماده مواجهه با این فاز از هدفمندی یارانه ها نیستند و حتی اگر به گفته مسئولین شیب افزایش قیمت کند هم باشد ، بسیاری نمی توانند بار تورمی جدید را تحمل کنند و واقعا اگر اجرای این طرح به سال بعد موکول می شد ، آمادگی بیشتری در مردم به وجود می آمد .

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت : قیمت بنزین در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها 1000 یا 1050 تومان وبنزین سهمیه ای 700 تومان خواهد بود .

Related posts:

  1. احتمال افزايش قيمت بنزين قوت گرفت: پشت پرده بازدید سرزده حسن روحانی از وزارت نفت چیست؟
  2. ‘قیمت بنزین بین ۱۰۶۰ تا ۲۱۶۰ تومان خواهد بود’
  3. دولت: به موقع ثبت نام نکردن، یعنی انصراف از یارانه
  4. با اظهارنظر دو مقام ارشد دولتی؛ سناریوی نهایی دولت برای گرانی بنزین لو رفت/ تازه ترین برآوردها از قیمت بنزین، گازوئیل و CNG
  5. جریمه دستکاری کنتور و سرقت برق تعیین شد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates