18.08.2014

بزن بزن در سطوح بالای حکومتی: پاسخ علی غزالی به دکتر صدیقی معاون دانشجویی وزارت علوم

فیس بوک بازتاب امروز: آقای دکتر صدیقی معاون دانشجویی وزارت علوم لطف فرمودند و بنده را به برخورد قضایی و امنیتی تهدید کرده اند.

لذا بجاست چند جله خدمت ایشان عرض کنیم.

ابتدا آنکه ما شمارا درک میکنیم که به دلیل قرار داشتن در صدر لیست مجلس برای فشار به وزیر علوم درخصوص عزل با عنوان فعال فتنه! اکنون محافظه کاری پیشه کنید و از جمله ی اطرافیان وزیر باشید که به ایشان برای کوتاه آمدن در برابر مجلس و زد و بند با برخی از بورسه ها و درست کردن روندشان فشار بیاورید که بارز ترین نمونه آن هم جناب آقای کوچکی نژاد(قائم مقام کمیسیون آموزش مجلس) بودند که با رسانه ای کردن ما بورسیه ایشان با مشکل مواجه شد و شما به علت همان محافظه کاریهای شخصی پیگیر کار ایشان شدید و در نهایت نظر ایشان جلب شد و ده ها مورد اینچنینی که در این وانفسای فشار جریانات ضد دولت علیه وزیر شجاع علوم بازگو کردنش را به صلاح نمیدانیم.

دوم علی رغم ارادت به جنابعالی خود را مجاز به آن نمیدانیم که به خاطر مصلحت شما و باقی ماندن شما روی آن صندلی برای چند ماه و چند سال بیشتر آینده علمی کشور را به خطر باندازیم و با سکوت خود در این دوره زمانی، منفور آیندگان شوم و سکوتی خیانت وار پیشه کنم و از ما نخواهید به خاطر آقازاده شما که میگویند در لیست بورسه های خارج هستند و اکنون در کشور هلند اقامت دارند و شما فرموده اید با هزینه شخصی به آنجا رفته اند و البته با توجه به میزان هزینه تحصیل در خارج که رقم یک میلیارد توسط شما بیان شده باید به توانمندیه جنابعالی در جهت تهیه این هزینه آفرین گفت به روی یک اتفاق خطرناک و بنیان افکن که آثار تاریخی دارد سکوت کنیم.

بله آقای صدیقی؛ ما نمیتوانیم مورد نفرین تاریخ قرار بگیریم و تهمت و تهدید شمارا به جان میخریم و برای سقوط اخلاق در شما ناراحتیم که روزی سند و لیستی را در اختیار ما قرار میدهند و بعد حمایت که نمیکنید هیچ، مایی که جان بر کف به میدان آمده ایم را تهدید به برخورد قضایی و امنیتی میکنید و حال آنکه سابقه ما نشان میدهد که بر خلاف شما از سابقون بوده ایم و نه همچون شما از مجاهدین شنبه!

این است که از بعد از مشاهده سخنان شما انگشت به حیرت مانده ایم که آخر این ادعای شما چه معنایی دارد که :” ظاهرا اطلاعاتی که منتشر شده در روزهای آخر دوره مسئولیت قبلی از سیستم بیرون رفته است، و منشاء این بی اخلاقی‌ها از سوی افرادی است که ارتباطاتی با عناصر سیستم قبلی داشته‌اند و این اطلاعات را منتشر کرده اند.” !! و مگر میشود عقل سلیمی قبول کند که این اطلاعات را سیستم قبلی! به ما داده است! برای چه؟! برای افشاگری علیه خودش؟!

جناب آقای دکتر اگر شما فردی تحصیلکرده نبودید و فقط فیلمهای پلیسی هم نگاه میکردید متوجه میشدید که برای هر اتفاقی انگیزه ای لازم است و قطعاً دولت قبل انگیزه ای برای افشای بورسیه هایی که توسط خودش داده شده است ندارد و البته اگر کمی به سوابق بنده هم توجه میکردید در میافتید که بنده چند ماه آخر دولت گذشته را بر خلاف شما ساحل نشینها در زندان و سلول انفرادی سپری کردم و اساساً ارتباطی با دولتیان پیشین نداشتم که بخواهم از آنها سندی بگیرم.

حال بگذریم از این ادعای شما که فرمودید اطلاعات قدیمی است و ما باز انگشت به دهان ماندیم که مگر قرار است لیست بورسیه هایی که سال 91 پذیرفته شده اند جدید باشد!

جناب آقای صدیقی شما خوب به خاطر دارید که در زمانی که آقای توفیقی سرپرست وزارت علوم بودند و هنوز آقای فرجی دانا برای وزارت معرفی نشده بودند در آن اتاق گوشه ای طبقه 13 شهرک غرب چه کسی این اسناد و اسامی را به بنده داد و در این مدت چه کسی برای انتشارش مدام تماس میگرفت و پیغام میداد و ما هم بنا به صلاحدید و شرایط، تحریک محرکان نشدیم و اگر اکنون هم فکر میکنید که ما ابزار شده ایم و شما ضربه خود را به جریانی زده اید و اکنون در پی زد و بند با همان جریان هستید و برای حذف نامتان از آن لیست مورد نظر مجلس به دنبال خوش خدمتی به ان جریان هستید سخت در اشتباهید که نه تحریکات و نه تهدیدهایی که در این چند روزه از جانب شما و اطرافیانتان برای سکوت در برخی موارد روانه ما شده است کوچکترین تاثیری در اقدام ما نداشته و صرفاً بنا به در خطر دیدن آینده علمی کشور این اقدام را انجام دادیم و تا آخر هم ادامه خواهیم داد و قطعاً بازنده این بد اخلاقی شما خواهید بود.

باز هم برای فروپاشی اخلاق متاسم!!!

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates