17.02.2013

تو دهنی دلنشین احمدی نژاد به خامنه ای: رييس جمهور در نامه اي به رهبر معظم انقلاب: دلبستگي و ارادت اينجانب و اعضاي محترم دولت به جنابعالي هميشگي است

سایت ریاست جمهوری: رييس جمهور در نامه اي به رهبر معظم‌انقلاب با تاكيد بر اينكه دلبستگي و ارادت اينجانب و اعضاي محترم دولت به جنابعالي هميشگي است تصريح كرد: اينجانب و همكارانم در دولت تا آخرين لحظات مسئوليت دلبسته به ارزش هاي انقلاب اسلامي كمر بسته خدمت به كشور و مردم خواهيم بود.

رييس جمهور در نامه اي به رهبر معظم‌انقلاب با تاكيد بر اينكه دلبستگي و ارادت اينجانب و اعضاي محترم دولت به جنابعالي هميشگي است تصريح كرد: اينجانب و همكارانم در دولت تا آخرين لحظات مسئوليت دلبسته به ارزش هاي انقلاب اسلامي كمر بسته خدمت به كشور و مردم خواهيم بود.

متن كامل پيام دكتر محمود احمدي نژاد بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي)

مقام معظم رهبري

با سلام و تحيت

عطف به بيانات حضرتعالي در روز شنبه 91.11.28 به استحضار مي رساند كه اينجانب و همكارانم در دولت تا آخرين لحظات مسئوليت دلبسته به ارزش هاي انقلاب اسلامي كمر بسته خدمت به كشور و مردم خواهيم بود و اطمينان مي دهم كه همه تلاش ما به عنوان خادمان ملت ، در مسير اعتلاي كشور و رفع مشكلات كشور خواهد بود و كوچكترين قدمي برخلاف مصالح كشور بر نخواهيم داشت .

دلبستگي و ارادت اينجانب و اعضاي محترم دولت به جنابعالي هميشگي است. دوام سلامت و توفيقات حضرتعالي را از ايزدمنان مسئلت دارم.

محمود احمدي نژاد

Related posts:

  1. علی خامنه‌ای: وقایع مجلس متاثرم کرد و استیضاح وزیر کار بی‌فایده بود
  2. وقتی که محمود احمدی‌نژاد ميز قمار را بر هم می‌زند
  3. اعتراض نمایندگان به نشست محرمانه دولت و مجلس با رهبر
  4. محسن رضایی٬ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: رهبر سران قوا را تهدید به برخورد کرده است
  5. یک روز پس از هشدار رهبر جمهوری اسلامی، هاشمی رفسنجانی: مسیر انتخابات آزاد را هموار کنید

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates