18.02.2015

خامنه‌ای غرب را به قطع صادرات گاز ایران تهدید کرد

دیگربان: علی خامنه‌ای برای مقابله با تاثیر اقتصادی تحریم‌های بین‌المللی خواستار قطع اتکای بودجه به درآمد‌های نفتی و افزایش در‌آمد‌های مالیاتی شد و به غربی‌ها درباره قطع صدور گاز هشدار داد.

آقای خامنه‌ای با انتقاد از سیاست‌ غربی‌ها در مذاکرات هسته‌ای گفته اگر مسئله هسته‌ای همان‌طور که آن‌ها دیکته می‌کند پیش برود باز هم تحریم‌ها برداشته نخواهد شد.

وی برای مقابله با تحریم‌ها خواستار قطع اتکای بودجه به درآمد‌های نفتی شده و افزوده باید تکیه نظام به تولید داخلی یعنی درآمد تولیدی مردم و مالیات باشد.

خامنه‌ای اضافه کرده پرداخت مالیات واجب است و «ما امروز از ضعفا مالیات می‌گیریم اما فلان سرمایه‌دار فرار مالیاتی دارد. این جرم است.»

رهبر جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از مردم ایران خواسته از محصولات خارجی که مشابه آن در داخل ایران نیز تولید می‌شود استفاده نکنند.

خامنه‌ای به غربی‌ها هم هشدار داده اگر بنای بر تحریم باشد این ملت ایران است که در آینده و در وقت مناسب آن‌ها را تحریم خواهد کرد.

وی گفته «بیشترین سهم گاز دنیا در اختیار ملت ایران است و اروپا احتیاج به این گاز دارد.»

Related posts:

  1. آمریکا اظهارات خامنه‌ای درباره افزایش تحریم‌های ایران را رد کرد
  2. توافق دو مرحله‌ای و تکرار مواضع “رجانیوز” توسط خامنه‌ای
  3. علی سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه: شرایط مردم ایران بد‌تر از شعب ابی‌طالب است و درباره مذاکرات هسته‌ای حرفی نداریم
  4. خامنه‌ای: بركت مذاكرات این بود كه دشمنی آمریكا با ایران روشن شد
  5. وزارت خارجه آمریکا: ایران از اضافه شدن نام‌هایی به تحریم‌های قبلی اطلاع داشت

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates