18.03.2015

حسین ذوالفقاری٬ معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور: ۱۰ نفر از مهاجمان به علی مطهری شناسایی شدند

دیگربان: نماینده علی خامنه‌ای در استان فارس حمله به علی مطهری را محکوم کرد و یک مقام وزارت کشور از شناسایی ۱۰ نفر از مهاجمان به این نماینده مجلس در شیراز خبر داد.

اسد‌الله ایمانی٬ امام جمعه شیراز که پیش‌تر از حمله نیرو‌های لباس شخصی و حزب‌الله به مطهری دفاع کرده بود با انتشار بیانیه‌ای این اقدام آنها را محکوم کرده است.

دفتر آقای ایمانی در اطلاعیه‌ای که در این زمینه منتشر کرده٬ اقدام به اصلاح سخنان جنجال برانگیز وی در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته شیراز کرده است.

علی مطهری براساس این سخنرانی با انتشار نامه‌ای اسد‌الله ایمانی را متهم ردیف اول این حمله معرفی کرده و از نهاد‌های مسئول خواسته بود این مساله را پیگیری کنند.

حسین ذوالفقاری٬ معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور که به منظور بررسی این موضوع به شیراز سفر کرده بود در پایان سفر دو روزه خود از شناسایی ۱۰ نفر از این مهاجمان خبر داده است.

ذوالفقاری به طور تلویحی اعلام کرده که این افراد با هماهنگی دادستانی استان فارس بازداشت خواهند شد.

علاء‌الدین بروجردی٬ رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز رئیس دانشگاه شیراز را به خاطر تمرد از دستور شورای تامین استان فارس در لغو این سخنرانی عامل اصلی این حادثه معرفی کرده است.

هفته گذشته علی مطهری که برای سخنرانی در دانشگاه شیراز راهی این شهر شده بود از سوی ۵۰ تا ۱۰۰ نیروی لباس شخصی مورد حمله قرار گرفت و مجبور به بازگشت به تهران شد.

این حمله بازتاب‌های فراوانی داشته و حسن روحانی دستور بررسی سریع این پرونده را صادر کرده است.

Related posts:

  1. مهدی طائب در واکنش به حمله به علی مطهری: آدم نمی‌داند با حزب‌اللهی‌های حرف گوش نکن چه کند
  2. شما بنیان‌گذار نظام و نیز رهبر کنونی را مرجع نمی‌دانید؟ تاجزاده: آقای یزدی! حرام‌خواری‌های گسترده را رها کرده‌اید و می‌گویید موسیقی حرام است؟
  3. رفع فیلتر سایت جماران پس از حذف تصاویر محمد خاتمی
  4. پاسخ تند جنتی به آیت الله مصباح یزدی
  5. حمله به روزنامه «آسمان»؛ مرتد خواندن باوند

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates