27.12.2015

صاحب نظریه «یاعلی هنگام تولد»: فتنه گران را باید کشت/ ساکتین فتنه شیطان گنگ هستند

کلمه: چکیده : امام جمعه قم با ربط دادن برخی آیات و روایات با اعتراضات مردمی سال ۸۸ فتوا داد که فتنه گران را باید کشت! او با قرائت آیات قرآن که کلمه «فتنه» در آنها آمده، سعی کرد این آیات را به سال ۸۸ ربط دهد و افزود: فتنه از آدمکشی بالاتر است؛ خداوند دستور داده که برای ریشه کن کردن فتنه و فتنه گران باید با آن ها برخورد کرد و آن ها را کشت…

امام جمعه قم با ربط دادن برخی آیات و روایات با اعتراضات مردمی سال ۸۸ فتوا داد که فتنه گران را باید کشت!

به گزارش کلمه، سعیدی که شهرت خود در افکار عمومی را مدیون خاطره اش درباره «یا علی» گفتن رهبری در هنگام زایمان مادرش است، دیروز همچون دیگر ائمه جمعه به موضوع ۹ دی پرداخت.

او با قرائت آیات قرآن که کلمه «فتنه» در آنها آمده، سعی کرد این آیات را به سال ۸۸ ربط دهد و افزود: فتنه از آدمکشی بالاتر است؛ خداوند دستور داده که برای ریشه کن کردن فتنه و فتنه گران باید با آن ها برخورد کرد و آن ها را کشت.

سعیدی که در غیاب چهره هایی همچون حضرات آیات جوادی، امینی و استادی به علت خوش خدمتی هایش خطیب نمازجمعه قم شده، به کسانی که آنها را «ساکتین فتنه» می نامید نیز حمله کرد و آنها را «شیطان گنگ» نامید.

امام جمعه موقت قم از موفقیت دشمن در انتخابات نیز ابراز نگرانی کرد و از مردم خواست در انتخابات به فتنه گران -که پیش تر آنها را به مرگ تهدید کرده بود- رای ندهند.

وی خصوصیات نمایندگان مورد نظر خود را اینگونه برشمرد: اشخاص خدامحور، ولایتمدار، دارای بصیرت لازم، دارای قدرت تشخیص دشمن در هر رنگ و لباس، برخوردار از روحیه استکبار ستیزی، غیر وابسته به باندهای قدرت و ثروت و دارای مرزبندی های شفاف با دشمنان و فتنه گران.

Related posts:

  1. جنجال خمینی
  2. رهبر ایران: مدعیان تقلب در انتخابات چرا عذرخواهی نمی‌کنند
  3. حضور در انتخابات؛ به نام اصلاح طلبان به کام حکومت
  4. “سامان معیشت مردم یک خواست ملّی است: “مقبولیت رئیس جمهور آینده مشکل گشاست
  5. رفسنجانی: بدون موافقت رهبری آمدنم نتيجه معکوس خواهد داد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates