07.03.2013

پاسخ ضرغامی به انتقاد خبرگان: پول ندارم حقوق کارمندانم را بدهم

هاشمی نامه: یک عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برنامه‌های تفریحی و هنری که از صداوسیما پخش می‌شود، نباید فرهنگ مردم را عوض و مذاق آنان را ماهواره‌ای کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین فلاحیان پس از پایان جلسه اختتامیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگاران ایسنا و مهر درباره علت حضور ضرغامی، رییس صداوسیما، در این اجلاس گفت: پر کردن اوقات فراغت، اطلاع‌رسانی و دادن تحلیل‌های مناسب سیاسی از جمله وظایف و بخش‌های مورد توجه در صداوسیما به شمار می‌رود و ما انتظار داریم که صداوسیما در همه بخش‌ها قوی عمل کند تا مردم پای ماهواره‌ها ننشینند. چرا ماهواره‌ها افکار مردم را منحرف و مذاق آنان را تغییر می‌دهند؟
وی افزود: عمده اعتراض اعضای مجلس خبرگان این بود که هنوز صداوسیمای ما با توجه به گستردگی فعالیت‌ها و شبکه‌ها به سمتی نرفته که طی آن مردم پای ماهواره‌ها ننشینند.
وزیر اسبق اطلاعات خاطرنشان کرد: اعضای خبرگان معتقدند که برنامه‌های هنری و تفریحی که از صداوسیما پخش می‌شود، نباید طوری باشد که فرهنگ مردم را عوض و مذاق مردم را ماهواره‌ای کند و در این راستا در صداوسیما باید از افراد و هنرهایی استفاده شود که در جهت رشد و اعتلای فرهنگ دینی گام بردارند و اینطور نباشد که فرهنگ و اعتقادات و اخلاق ما زیرسوال برود و سست شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان از توضیحات آقای ضرغامی قانع شدند و یا اینکه بازهم انتقاداتی داشتند، گفت: نمایندگان سوالاتی کردند و ایشان هم جواب دادند، اما آقای ضرغامی این موضوع را گفتند که اینکه صداوسیما نمی‌تواند انتظارات را برآورده کند، به این خاطر است که حتی این ماه حقوق نداشته که بدهد و امکانات ندارد.

Related posts:

  1. محمود احمدی‌نژاد خطاب به عزت‌الله ضرغامی: صدا و سیما با وبلاگ و سایت تفاوت دارد
  2. در اقدامی عجیب و غیرحرفه‌ای از سوی صداوسیما صورت گرفت: توقف پخش زنده گفت‌وگوی تلویزیونی رییس‌جمهور
  3. خبرنگاران بازداشتی برای امنیت ملی خطرناکند یا رفتار آقای رئیس؟
  4. وزیر ارشاد روزنامه‌نگاران بازداشت شده را به ارتباط با خارج متهم کرد
  5. رمان ‘گم‌نامی’ در افغانستان جنجال‌برانگیز شد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates