10.03.2013

قاسم روانبخش٬ عضو «جبهه پایداری»: رحیم‌مشایی تائید نشود٬ احمدی‌نژاد استعفا می‌کند

دیگربان: قاسم روانبخش٬ عضو «جبهه پایداری» از احتمال استعفای محمود احمدی‌نژاد در صورت رد صلاحیت اسفندیار رحیم‌مشایی از سوی شورای نگهبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر٬ آقای روانبخش روز شنبه (۱۹ اسفند) در حسینیه اعظم زنجان گفته احتمال دارد احمدی‌نژاد در اعتراض به این تصمیم شورای نگهبان٬ انتخابات آینده را برگزار نکند.

وی از برکناری وزیر کشور از سوی رئیس دولت دهم به عنوان یکی دیگر از واکنش‌های احتمالی احمدی‌نژاد در اعتراض به رد صلاحیت رحیم‌مشایی نام برده است.

این روحانی نزدیک به محمدتقی مصباح یزدی افزوده در صورت استعفای احمدی‌نژاد٬ پیش‌بینی شده که محمدرضا رحیمی٬ معاون اول وی اداره کشور را بر عهده بگیرد.

روانبخش افزوده «در صورت برکناری وزیر کشور، رهبری از جایگاه رهبری خود استفاده می‌کند و وزیر کشور را در مقام خود ابقا می‌کند.»

این عضو «جبهه پایداری» در بخش دیگری از سخنرانی خود اظهار کرده تیم احمدی‌نژاد «همه برنامه‌ریزی‌ها را برای انتخابات آینده ریاست جمهوری انجام داده و بنا نیست از مشایی کوتاه بیاید.»

وی در عین حال اضافه کرده «جریان انحرافی قدرت برهم ریختن را ندارد» چرا که این جریان «فاقد قدرت لازم برای ایجاد حرکت خاص است و این امر در ۱۱ روز خانه نشینی احمدی‌نژاد ثابت شد.»

از اسفندیار رحیم‌مشایی به عنوان نامزد اصلی تیم احمدی‌نژاد در انتخابات آتی ریاست جمهوری نام برده می‌شود که شعار انتخاباتی‌اش «زنده‌باد بهار» است.

گروهی از محافظه‌کاران پیش‌بینی کرده‌اند در صورت تائید نشدن صلاحیت اسفندیار رحیم‌مشایی٬ احمدی‌نژاد انتخابات آینده ریاست جمهوری را برگزار نخواهد کرد.

Related posts:

  1. سایت محاف‍ظه‌کار «الف» پیش‌بینی کرد: مشایی تائید نشود٬ دولت انتخابات را برگزار نمی‌کند
  2. گزارش حامیان مشایی از میتینگ انتخاباتی با بودجه بیت المال وسخنرانی احمدی نژاد
  3. نبویان در خرم آباد: احمدی‌نژاد قسم خورد که دنبال کسی نیست / کاندیداتوری روحانی بازی است؛ هاشمی می‌آید
  4. باهنر: احمدی‌نژاد با مدل پوتين-مدودف به ۲۰سال رياست‌‌ جمهوری می‌انديشد
  5. انتقاد تند از شعار ‘زنده باد بهار’ احمدی‌نژاد در سالگرد انقلاب

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates