03.06.2016

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان : نیروی انتظامی اجازه نمی دهد امنیت اخلاقی جامعه با خطر روبرو شود

بندرعباس -ایرنا: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان با اشاره به دستگیری 62 نفر در پارتی شبانه بندرعباس گفت : نیروی انتظامی با شبکه ها و مافیای ضد اخلاقی برخورد جدی دارد و اجازه نمی دهد امنیت اخلاقی جامعه با خطر روبرو شود.
[نیروی انتظامی اجازه نمی دهد امنیت اخلاقی جامعه با خطر روبرو شود]

عزیز الله کناری زاده پنجشنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود: بطور معمول این افراد درتجمع های خود دختر ، پسر ، زن ومرد برخلاف عرف اخلاقی اقدام به کارهای ضد اخلاقی ازقبیل شرب خمر، مفاسد اخلاقی وجنسی می کنند ازاینرو عوامل انتظامی نسبت به قبل فعال تر و با این افراد برخورد می کند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان هم دراین زمینه گفت: برخورد با افرادی که نظم وامنیت مردم را نشانه گرفته اند درسطح شهرها وروستاها بطور جدی دنبال می شود واین عده هم دریک پارتی شبانه دستگیر شده اند.
وی تصریح کرد: برخورد با این 62 نفر هم درهمین راستا بوده واین بخشی از فعالیت پلیس امنیت اخلاقی محسوب می شود که بطور مرتب از خانه ، ویلا ونقاط شهری و روستایی سرکشی کرده وبا این طیف برخورد می کنند.
وی با قدر دانی از همکاری مردم با پلیس ، یاد آور شد: مردم نسبت به این موضوع ها حساس هستند و اجازه نمی دهند برخی امینت اخلاقی جامعه را به خطر بیاندازند و با برنامه های شو پارتی به ارزش های نظام دهن کجی کنند وجوانان را به انحراف بکشانند.
یک منبع آگاه در نیروی انتظامی هرمزگان گفت که دستگیری 62 نفر زن و مرد در یک جشن مختلط شبانه بندرعباس توسط پلیس امنیت اخلاقی مربوط به جمعه شب گذشته بوده است.
وی که خواست نامش برده نشود پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود : براساس دستور قضایی حکم دستگیری این افراد در یکی از باغهای شمال شهر بندرعباس صادر و این افراد تحویل مرجع قضایی شدند .
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با شبکه ها و مافیای ضد اخلاقی برخورد جدی دارد و اجازه نمی دهد این عده امنیت اخلاقی جامعه را به خطر بیاندازند.
در خبرها آمده بود62نفر شامل 39 زن و23مرد با پوشش نامناسب و نیمه عریان و درحال غیر طبیعی ( مستی ) درحال رقص و پایکوبی دریک جشن مختلط (پارت)در بندرعباس بودند که توسط ماموران انتظامی بازداشت شدند و درحین دستگیری این افراد مقداری مشروب الکلی هم کشف شده بود.

Related posts:

  1. فراخوانی به نام امام(ره)، به کام خودسرها/ خودسر ها در عمل به وصیت امام(ره) ، شرف خود را هم فروختند
  2. ترور یک معلم و یک بسیجی در جنوب سیستان و بلوچستان
  3. شامگاه پنج‌شنبه در شهر ری رخ داد: حمله خونین بسیج و حزب‌الله به جشن افغان‌ها
  4. همه انسان‌ها برابرند، ولی مداح‌ها برابرترند: بازخوانی حادثه‌ی تیراندازی در اتوبان با نگاهی به اصول برابری در قانون اساسی‎
  5. دولت تدبیر و امید، گشت ارشاد و دستور روحانی

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates