16.05.2017

کشته شدن دو مأمور پلیس اهواز به دست افراد مسلح “نقاب‌دار”

دویچه‌وله: در ساعات اولیه بامداد روز ۲۵ اردیبهشت دو تن از مأموران انتظامی خوزستان به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شدند. افراد مسلح “نقاب‌دار” به یک کلانتری در اهواز حمله کرده و به روی مأموران آتش گشودند.

علی قاسم‌پور، معاون فرماندهی انتظامی استان خوزستان، از کشته شدن دو مأمور فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز خبر داد. دو مأمور پلیس نیز در جریان این حمله مجروح شده‌اند.

معاون فرمانده انتظامی خوزستان ضمن اشاره به کشته شدن این دو مأمور در پی “حمله مسلحانه افراد ناشناس” گفت که “تلاش برای شناسایی و دستگیری ضاربان” از همان لحظات اولیه پس از حمله آغاز شده است.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، نزدیک به نیروهای امنیتی ایران، زمان دقیق حمله را ساعت یک و پنج دقیقه بامداد دوشنبه (۲۵ اردیبهشت / ۱۵ مه) اعلام کرده است.

این خبرگزاری درباره جزئیات حادثه نوشته است: «تعدادی شرور مسلح نقاب‌دار با حمله به نگهبان در ورودی کلانتری ۲۲ کوی مجاهد اهواز وی را مجروح و وارد کلانتری شده و شروع به تیراندازی می‌کنند».

معاون فرمانده انتظامی خوزستان گفته است: «در حمله مسلحانه به این مرکز انتظامی افراد مسلح پس از آتش گشودن به سمت ماموران از محل حادثه متواری شده‌اند».

در همین زمینه:

دستگیری متهمان حمله به ایستگاه پلیس در حمیدیه
مرگ ۳ سرباز نیروی انتظامی خوزستان در حمله مسلحانه افراد ناشناس

No related posts.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates