06.06.2017

مرعشی: گرفتن پول از نامزدهای شورای شهر برای حضور در لیست امید دروغ است

عصرایران: چرا حتما باید آبروی افراد را برد و گفت، به دلیل فلان تخلف، شخصی را در لیست قرار ندادیم.

انتخابات شورای شهر به پایان رسیده است اما همچنان ماجرای فهرست اصلاح طلبان در شورای شهر تهران ادامه دارد. در همین ارتباط آفتاب یزد با انتشار مطلبی نوشت:

«یک منبع آگاه توضیحاتی را در مورد ماجرای درخواست 2میلیارد تومان از برخی کاندیداهای شورای شهر تهران جهت حضور در لیست امید ارائه داد. بنا به گفته وی چنین درخواستی از کاندیداهای اصلاح طلب مطرح شده اما نه از سوی اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گویا چنین درخواستی از جانب دبیرکل یکی از احزاب سرشناش اصلاح طلب مطرح شده است. بدین صورت که وی با برگزاری جلسات خصوصی با کاندیداهای مطرح و خواستار حضور در لیست امید به آنان پیشنهاد می داده که 2 میلیارد تومان بپردازند تا بتوانند در لیست حضور داشته باشند.البته مشخص نبوده اقای غ_ک با چه سازوکاری چنین وعده ای به کاندیداها می داده است«.

در همین رابطه حسین مرعشی سخنگو و عضو حزب کارگزاران در گفتگو با خبرنگار عصر ایران این خبر را تکذیب و دروغ خواند.

حسین مرعشی همچنین در رابطه با شفافیت بستن لیست شورای شهر گفت: تمام ساز وکارهای درنظر گرفته شده از عید تا زمان ارائه لیست توضیح داده شد. شاید کسی فسادی داشته و از نظر ما شرایط حضور در لیست را نداشته است چرا حتما باید آبروی افراد را برد و گفت، به دلیل فلان تخلف، شخصی را در لیست قرار ندادیم. آنچه مشخص است؛ ” ترجیحاتی است که ما داشته ایم و اعتمادی است که مردم محبت کردند و به ما داشتند”.

Related posts:

  1. بزرگترین شکست رئیسی: چک نقد نشد
  2. پاسخ وزیر نفت به سخنان ابراهیم رئیسی درباره کرسنت: از مشاورت (سعید جلیلی) بپرسید در شورای امنیت ملی چه گذشت
  3. عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا: نابودی ۷ هزار هکتار باغ‌های شمال تهران در دوره مدیریت قالیباف،حساس‌ترین پست‌های شهرداری در اختیار نیروهای بازنشسته نظامی است
  4. وزیر کشور ایران از برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک در کلان‌شهرها خبر داد
  5. یدالله جوانی٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه: هدف راهبردی انتخابات اخیر ابطال نظریه تقلب در سال ۸۸ بود که حاصل شد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates