18.04.2013

حاشیه‌های ورزشگاه آزادی: همایش تجلیل از دست اندرکاران سفرهای نوروزی-1

ایلنا: مراسم تجلیل از خادمین تسهیلات سفرهای نوروزی تا دقایقی دیگر با سخنرانی محمود احمدی نژاد آغاز می‌شود.

همایش تجلیل از دست اندرکاران سفرهای نوروزی که از پیش اعلام شده بود در ورزشگاه یکصد هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود تا دقایقی دیگر، به صورت رسمی آغاز می‌شود اما حاشیه‌های آن از ساعت‌ها پیش شروع شده است.

این همایش که بسیاری از فعالان سیاسی از آن به می‌تینگ بزرگ تبلیغاتی جریان دولت محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری دو ماه آینده تعبیر می‌کنند، پیش از آغاز حاشیه‌هایی هم داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در حال حاضر که حدود ۱۵ دقیقه تا برگزاری این همایش باقی مانده حدود ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی تهران حضور داشته و رفته رفته به جمعیت حاضر نیز افزوده می‌شود.

درب‌های ورزشگاه از حدود ساعت ۱۰ و نیم صبح باز شد و مردم با حضور در سکو‌ها شاهد هنرنمایی گروه‌های رقص و آواز محلی بودند.

از نکات قابل توجه این همایش ابراز شادی برخی از دختران و پسران در سکوهای ورزشگاه به هنگام هنرنمایی گروه‌های رقص است. جمعیت حاضر در ورزشگاه را زنان و مردانی تشکیل می‌دهند که به صورت تفکیک نشده در کنار هم نشسته‌اند و با هنرنمایی گروه‌های هنری به ابراز شادی می‌پردازند.

پارکینگ‌های استادیوم یکصد هزار نفری آزادی تهران از صبح امروز شاهد اتوبوس‌هایی وابسته به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و… از تمامی استان‌های کشور بود.

تقریبا ۹۰ درصد جمعیت حاضر در ورزشگاه لباس‌های فرم نهادهای مربوطه خود را به تن دارند.

این همایش آنطور که در زیر پرچم توزیعی بین مردم نوشته شده با مشارکت حمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل)، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و…. برگزار می‌شود.

سخنرانی محمود احمدی‌نژاد تا دقایقی دیگر در این همایش انجام خواهد گرفت و احتمال داده می‌شود برخی از اعضای اصلی حلقه مشاوران احمدی‌نژاد نیز در این همایش سخنرانی کنند و به همین دلیل است که بسیاری از فعالان سیاسی عنوان این مراسم مبنی بر تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی یک بهانه دانسته و آن را یک می‌تینگ تبلغاتی و انتخاباتی می‌دانند.

Related posts:

  1. تبلیغات انتخاباتی تیم احمدی‌نژاد با راه اندازی سالن‌های تفریحی مختلط و مسابقات رقص: با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری فعالیت های تبلیغاتی شدت می یابد
  2. درخواست احمدی‌نژاد از وزیر علوم: روسای دانشگاه تهران و تربیت مدرس برکنار شوند
  3. نبویان در خرم آباد: احمدی‌نژاد قسم خورد که دنبال کسی نیست / کاندیداتوری روحانی بازی است؛ هاشمی می‌آید
  4. باهنر: احمدی‌نژاد با مدل پوتين-مدودف به ۲۰سال رياست‌‌ جمهوری می‌انديشد
  5. یک روز پس از هشدار رهبر جمهوری اسلامی، هاشمی رفسنجانی: مسیر انتخابات آزاد را هموار کنید

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates