30.04.2013

عسگراولادی در همایش زنان حزب موتلفه: خواهران نیز که 55 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند می توانند نقش مهمی در پرشور شدن فضای انتخابات داشته باشند

خُسن آقا: والله دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ ما هرچه فکر کردیم نفهمیدیم خانم های موتلفه چطوری می تونن انتخابات رو پرشور کنند مگر اینکه ایشان فکرهای بد بد در کله شان باشد!

مهرنیوز: پرچم میراث رئیس جمهور نیست که آن را هدیه کند/ احمدی نژاد مواظب شیاطین باشد
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه پرچم ایران باید توسط ولی فقیه به دست حضرت بقیه الله سپرده شود در تذکری به احمدی نژاد گفت: پرچم میراث رئیس جمهور نیست که به هر کس بخواهد هدیه کند و یا به وارثان خود بدهد.

به گزارش خبرنگار مهر حبیب الله عسگراولادی امشب در همایش بانوان حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: ولی امر مسلمین خواستند که این انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار شود و خواهران نیز که 55 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند می توانند نقش مهمی در پرشور شدن فضای انتخابات داشته باشند.

وی با اشاره به سفرهای استانی احمدی نژاد و پرچم‌بخشی که رئیس جمهور در این سفرهای استانی انجام می دهد گفت: اخیرا می بینیم که رئیس جمهور در سفرهای استانی خود پرچم می بخشد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: روزی که قرار بود این پرچم طراحی شود، تعدادی از طراحان طرحهای متفاوتی را پیشنهاد دادند. یک طرح عکس مبارک امام بود، یک طرح نام مبارک امام ، طرح دیگر نام حضرت محمد ، یک طرح نام 5 تن و همچنین طرحهایی در مورد نقش بستن نام امام علی و یا امام زمان پیشنهاد شد اما در نهایت یک طرحی خدمت امام رسید که نام الله را پیشنهاد کرده بود و امام فرمودند که این درست است و انتخاب الله یعنی یاری خواست از مبداء فیاض عالم هستی.

وی تاکید کرد: این “الله” نه تنها برای ما شیعیان و برای ما مسلمین و ادیان الهی که برای تمام موحدین مطلوب و زیباست.

عسگراولادی با بیان ایکه امام فرمودند باید این پرچم را بالا نگه داریم تا انشاءالله به حضرت بقیه الله تقدیم کنیم گفت: من به رئیس جمهور محترم این تذکر را می دهم که پرچم میراث رئیس جمهور نیست که بخواهد به هر کس هدیه کند و یا به وارثان خود بدهد. این پرچمی است که باید توسط ولی فقیه زمان به حضرت مولا سپرده شود.

وی گفت: باید اطرافیان رئیس جمهور و خود رئیس جمهور به هوش باشند که این ماههای آخر خدمت، شیاطین و برخی از ساده اندیشان ایشان را وادار نکنند که یک کارهایی که در شأنشان نیست انجام دهند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates