16.08.2018

حمله نیرو‌های سپاه به جلسه جریان‌ شناسی طبقه اشراف سیاسی و اقتصادی در تهران

استا‌وایر: نیرو‌های سپاه با حمله به برنامه دانشجویی «عدالت‌‌خواهان» با عنوان «طرح دانشجویی ابوذر» مانع از ادامه برگزاری آن شده و دانشجویان شرکت کننده در آن را از محل اخراج کردند.

حساب‌های کاربری این طرح در شبکه‌های اجتماعی خبر ناتمام ماندن برنامه‌های پیش‌بینی شده در این برنامه دانشجویی را منتشر کرده‌اند.

آن‌طور که اعلام شده «این طرح در روز چهارم با ورود غیرقانونی نیروهای نظامی سپاه به محل اسکان طرح و اخراج دانشجویان» متوقف شده است.

این طرح متشکل از دانشجویان «آزادی‌خواهِ سراسر کشور» و با هدف «احیاء جریان مستقل مردمی در نظام اسلامی پایه گذاری» شده است.

گزارش شده که پس از سخنرانی سعید زیباکلام مبنی بر ضرورت «برخورد جریانی که به آزادی فکر و اندیشه و بیان اعتقاد ندارند»٬ این طرح نیمه‌تمام مانده است.

این طرح از ۲۰ مرداد ماه در تهران آغاز و قرار بود تا ۲۷ مرداد ماه ادامه داشته باشد.

هدف اصلی این طرح «جریان‌ شناسی اشراف سیاسی و اقتصادی» در جمهوری اسلامی اعلام شده بود.

نوشته های مرتبط با این خبر
abuzar_ghafari57‍. طرح مستقل دانشجویی #ابوذر متشکل از جمعی از جوانان و اساتید انقلابی که با هزینه ی شخصی در حال برگزاری بود در روز چهارم با مداخله غیرقانونی #نیروهای_نظامی_سپاه و ورود به محل اسکان طرح و اخراج دانشجویان، متوقف شد. این طرح متشکل از دانشجویان آزادی خواهِ سراسر کشور با هدف احیاء #جریان_مستقل_مردمی در نظام اسلامی پایه گذاری شده بود اما پس از سخنرانی دکتر #سعید_زیباکلام با برخورد جریانی که به آزادی فکر و اندیشه و بیان به عنوان بیّنات گفتمان امام و رهبری اعتقاد ندارد در نیمه راه ناتمام ماند. گفتنی است در شرایطی که بدنه ی جنبش دانشجویی با #تصفیه و دعوت به سکون و سکوت رو به اضمحلال می رود، خاموش کردن طرح دانشجویی ابوذر قطعا #خیانت به مردم و قانون اساسی است. @abuzar_ghafari57

Related posts:

  1. چهره تازه فساد در سیاست ایران، شائبه فساد در ۶۳حساب بانکی قوه قضاییه که به نام رئيس قوه قضاییه بود، از سال ۹۵ مطرح شد
  2. دو سردار ارشد سپاه در سوریه، مبلغ ارسالی بیت رهبری را به سرقت بردند
  3. پاسخ فرمانده سپاه به روحانی: دولتی که تفنگ نداشته باشد تحقیر و تسلیم می‌شود
  4. از حسن روحانی گلایه شدید دارم
  5. رونمایی وزارت علوم از تخلفات دولت‌های نهم و دهم: بورسیه‌های چراغ خاموش

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates