11.06.2019

چندین هزار میلیارد پول بیت المال همچنان در جیب حسن میرکاظمی یار غار بابک زنجانی و بزرگترین بدهکار بانکی در استان گلستان !!


عدالت: جناب حجت‌اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات استان بطور شفاف به مردم پاسخ دهند چرا تا امروز بطور انقلابی نسبت به مطالبه کلان بانک از حسن میرکاظمی بزرگترین بدهکار بانکی در استان گلستان اقدام نکردند؟ چندین هزار میلیارد پول بیت المال همچنان در جیب حسن میرکاظمی یار غار بابک زنجانی و بزرگترین بدهکار بانکی در استان گلستان !!

به گزارش پایگاه عدالت خواهان ایران” کوتاه کردن دست مفسدین اقتصادی از بیت‌المال یکی از آمال‌هایی است که در زمره اهداف انقلاب اسلامی بود اما بعد از سال‌ها شکل گیری جمهوری اسلامی هنوز این غایت در پیچ و خم موانع است و هم‌چنان شاهد خبرهای اختلاس, یا دریافت وام های کلان با ضمانت های کذایی هستیم

بیشتر بخوانید: بدهی ۳۷ میلیون یورویی یک لباس شخصی

چند سال قبل شخصی بنام حسن میرکاظمی یار غار بابک زنجانی از طریق رابط ,بهانه واردات کالا حدود 37 میلیون یورو از بانک مرکزی صادرات استان گلستان وام ارزی دریافت می کنندکه در پرونده ارزی مقررات بانکی به هیچ وجه رعایت نشده، و ارز کلانی بطور غیر قانونی از کشور خارج شده،در قبال ال سی های باز شده هیچگونه کالایی وارد کشور نشده است،واساسا معلوم نیست چه بلایی بر سر سرمایه بیت المال امده است،دریغ از اینکه برخورد جدی با مسببین پرونده مخصوصا در برخورد با رئیس سابق بانک صادرات وسوءاستفاده کنندگان.!!

جناب محمدرضا کریم رئیس بانک صادرات استان بطور شفاف به مردم گلستان پاسخ دهند باتوجه به اینکه یکی از کارمندان ادارجات مبلغ دو میلیون تومان از یکی شعبات بانک صادرات گرگان وام دریافت کرده بودند که به دلیل مشکلاتی یک قسط 42000 تومانی عقب مانده داشت بانک سریعا چندین پیامک برای ضامن و …دادند و آبروی بنده خدا را بردید اما بدهی میرکاظمی که بالغ بر چند هزار میلیارد رسیده است چرا تا امروز بطور انقلابی نسبت به مطالبه کلان آن اقدام نکردید؟

گرچه متاسفانه ومتاسفانه وقتی بحث فساد مطرح می‌شود پای انسان‌های قدرتمند در میان است. افراد ثروتمند، قدرتمند نیز هستند. افرادی که یک پای آن‌ها درون قدرت و یک پای آن‌ها بیرون قدرت است و یک دست در ثروت و یک دست در قدرت دارند. با این افراد نمی‌توان به‌راحتی با یک پلیس معمولی و یک قاضی معمولی مبارزه کرد

Related posts:

  1. کلید معمای اختلاس در دست سردار مجید باقرنژاد همسر اول مرجان شیخ الاسلام
  2. ضربه وزارت اطلاعات به باند فساد اقتصادی در گمرک
  3. آغاز مدیریت هند بر بندر چابهار
  4. واکنش گسترده به سخنان ظریف درباره پولشویی گسترده در ایران
  5. آمدنیوز: شوهر خواهر محسنی اژه‌ای، عامل اصلی فرار خاوری

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates