28.07.2019

پلیس فرودگاه‌های ایران: فرد همراه حامد زمانی «ادوات ممنوعه» در کیفش داشت


رادیوفردا: در پی انتشار گزارش‌هایی درباره درگیری حامد زمانی در فرودگاه تهران «به دلیل همراه داشتن مواد مخدر»، این خواننده نزدیک به نهادهای جمهوری اسلامی به دادسرا احضار شده و رئیس پلیس فرودگاه‌ها نیز از وجود «ادوات ممنوعه» در کیف فرد همراه وی خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا حسن مهری، رئیس پلیس فرودگاه‌های ایران، گفته است روز پنج‌شنبه سوم مأموران گیت ورود در فرودگاه مهرآباد «ادوات ممنوعه» از یک کیف به دست آوردند اما حامد زمانی که همراه او بود «ضمن حمایت بی‌مورد از فرد مجرم، در انجام وظایف پلیس نیز دخالت کرد».

به گفته این مقام پلیس، برای هر دو نفر پرونده‌ای تشکیل و به مقام قضایی ارجاع شده است.

با این حال حسین پیرعلی، «مدیر برنامه» حامد زمانی، به خبرگزاری میزان گفته است «به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته» و به گفته او، پرونده فعلی به دلیل این تشکیل شد که «نیروهای ناجا اعلام کرده‌اند حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است».

حامد زمانی که برخی رسانه‌های اصولگرا از او با عنوان «خواننده حزب‌الله» یاد می‌کنند معمولا یکی از خوانندگان مراسم سیاسی یا مذهبی نهادهای حکومتی است و چند بار نیز در مراسم رهبر جمهوری اسلامی حضور داشته است.

از جمله ترانه‌های او که با استقبال نهادهای جمهوری اسلامی روبه‌رو شد و جوایزی برای او به همراه داشت می‌توان به «حضرت ماه»، «مرگ بر آمریکا» و «تحریم» اشاره کرد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates