22.08.2019

بازداشت شهلا جهان بین، امضاکننده بیانیه نه به جمهوری اسلامی در مشهد


ایران وایر: بازداشت خانم جهانبین در حالی صورت گرفته است که همسر وی عباس واحدیان شاهرودی نیز از روز یکشنبه ۲۷ مردادماه در بازداشت به سر می برد.

استان وایر- ماموران امنیتی ساعت 18 روز چهارشنبه 30 مردادماه جاری با هجوم دوباره به منزل «عباس واحدیان شاهرودی»، «شهلا جهان‌بین» از امضاکنندگان بیانیه 14 زن حامی بیانیه نه به جمهوری اسلامی و استعفای رهبری را بازداشت نمودند.

ماموران امنیتی هم‌زمان با بازداشت خانم جهان بین با تفتیش و بازرسی منزل، دو دستگاه تلفن همراه متعلق به او را نیز با خود بردند.

بازداشت خانم جهانبین در حالی صورت گرفته است که همسر وی عباس واحدیان شاهرودی نیز از روز یکشنبه ۲۷ مردادماه در بازداشت به سر می برد.

یک منبع نزدیک به خانواده خانم جهانبین ضمن تایید این خبر به هرانا گفته است: «بازداشت خانم جهان‌بین حدود ساعت ۱۸ روز جاری توسط ۵ تن از مامورین اداره اطلاعات در منزل ایشان صورت گرفته است. ماموران در زمان بازداشت ضمن تفتیش منزل دو تلفن همراه متعلق به ایشان را نیز با خود بردند.»

از محل نگهداری خانم جهانبین تا این لحظه اطلاع دقیقی در دست نیست.

اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

Related posts:

  1. مدیرکل زندان‌های استان تهران برکنار شد
  2. افزایش درگیری‌ میان مردم بر سر حجاب
  3. شاخص فلاکت استان‌ها منتشر شد
  4. بازی دو کودک به خون کشیده شد
  5. لیدا کاوه در شهرک غرب پیدا شد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates