25.05.2013

استفاده از روسپی‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات: «بازداشت گروهی از زنان ایرانی به اتهام جاسوسی در ترکیه»

رادیو کوچه: یک گروه ٢۴ نفره، شامل ده زن ایرانی که مدت ٩ ماه تحت تعقیب و مراقبت پلیس امنیتی ترکیه در شهر «ایقدیر» قرار داشتند، به اتهام تلاش برای جمع‌آوری اطلاعات محرمانه و جاسوسی به نفع ایران بازداشت شدند.

به گزارش «روزنامه حریت» ترکیه، شماره جمعه بیست‌وچهارم ماه مه، ده زن ایرانی که از روسپی‌گری به عنوان پوششی برای نزدیک شدن به پرسنل پلیس، افسران و سربازان ارتش و کارمندان دولت استفاده می‌کردند، به اتهام جاسوسی، با حکم دیپورت به ایران مواجه شدند.

آنان متهم هستند که از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ماموریت داشتند تا با استفاده از حربه‌های ازدواج موقت (متعه)، روسپی‌گری و سکس گروهی، به افرادی که دارای مشاغل کلیدی بوده‌اند، نزدیک شده و به اطلاعات محرمانه دست یابند.

از برخی از این زنان،‌ شماره تلفن اعضای سپاه پاسداران در ایران، شماره‌های تماس، آدرس و عکس‌های برهنه برخی از مشتریان آن‌ها که متصدی مشاغل دولتی در ترکیه بودند و همچنین برخی اطلاعات محرمانه ضبط شد.

گفتنی است که بعضی از متهمان اتهام جاسوسی را رد کرده‌اند، یکی از این زنان که از وی با نام «الوینا-آ» نام برده شده، گفت که به دلیل نیاز مالی و پرداخت دستمزد بالا تا شبی یک‌هزار لیر ترکیه (بیش از دو میلیون تومان کنونی) دست به تن‌فروشی می‌زده و مدارک ضبط شده از وی را به‌صورت اتفاقی در اختیار داشته است.

Related posts:

  1. مذاکره میان مسئولان امنیتی ترکیه و رهبر پ‌ک‌ک
  2. ترکیه پایگاه‌های پ کا کا در عراق را بمباران کرد
  3. سفير آمريکا در يمن: ايران به دنبال بی‌ثباتی در مناطق اطراف تنگه‌هرمز است
  4. گمانه‌زنی‌ها پیرامون قتل سه فعال زن کرد در پاریس
  5. سه زن کرد، از جمله یکی از بنیانگذاران حزب «پ ک ک» ، به ضرب گلوله در پاریس کشته شدند

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates