10.11.2019

دو دختر یک روحانی را با خودرو زیر گرفتند


استان‌وایر: سرپرست اداره «تبلیغات اسلامی» شهرستان «کبودرآهنگ» در جریان نهی از منکر دو دختر، توسط یکی از آنها و با خودروی شخصی‌ زیر گرفته و مجروح شد.
آقای کیهانی گفته زمانی که قصد داشته خودروی خود را وارد حیاط خانه‌اش کند متوجه می‌شود که ماشین دیگری راه او را سد کرده که متعلق به دو دختری است که برای سگ‌‌گردانی به پارک رفته‌اند.
وی افزوده پس از آنکه این دو دختر را در پارک دیده و از آنها خواسته ماشین خود را منتقل کنند و در ضمن در پارک سگ‌‌گردانی نکنند، با واکنش تند آنها مواجه شده است.
این روحانی اضافه کرده که پس از این مساله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته، اما «آنها باز شروع به فحاشی کردند، بعد هم سوار ماشین شدند و با سرعت گاز آن را گرفتند و به من زدند.»
کیهانی افزوده «وقتی توسط خودرو زیر گرفته شدم، پرت شدم و سرم گیج رفت و صاحب خودرو در حین فرار که با سرعت هم رانندگی می‌کرد به چند خودرو هم ضربه زد و آسیب رساند.»
این برای چندمین‌بار است که یک روحانی در شهر‌های ایران مورد ضرب و جرح قرار می‌‌گیرد.
تعدادی از روحانیون و گروهی از آمران به معروف و ناهیان منکر در سال‌های اخیر به علت آنچه که دخالت در امور دیگران اعلام شده، از سوی مردم مورد ضرب و جرح قرار گرفته‌اند.
اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com
اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

Related posts:

  1. ضرب و شتم طلبه زن در همدان
  2. دستور بازداشت یک بازیگر به خاطر حمایت از دختر آبی
  3. افزایش درگیری‌ میان مردم بر سر حجاب
  4. تصویب بخش‌های دیگری از طرح حمایت از آمران به معروف
  5. بعد‌ از ظهر سه‌شنبه رخ داد: اسید‌پاشی در تهران به شیوه اسید‌پاشان اصفهان

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates