29.05.2013

ادعای ” ورلد نت دیلی” : موشک های ایران قطر وعربستان را هدف گرفتند

عصرایران: ورلد نت دیلی می نویسد : ایران نه تنها در صورت حمله اسراییل یا آمریکا، اسراییل را با موشک های دوربرد خود هدف قرار خواهد داد، بلکه با حمله به مراکز نفتی عربستان و قطر در نظر دارد قیمت جهانی نفت را به چند برابر افزایش دهد و این گونه دولت اوباما را در مهلکه اقتصادی قرار دهد.
یک وب سایت اطلاعاتی و امنیتی در آمریکا مدعی شد که ایران اخیرا سکوهای آماده پرتاب موشک های دوربرد برای حمله به مراکز نفتی قطر و عربستان در صورت حمله اسراییل یا آمریکا به ایران مستقر کرده است.

به گزارش عصر ایران وب سایت ” ورلد نت دیلی” در گزارشی به نقل از برخی منابع اطلاعاتی اردنی و مصری نوشت که ایران اخیرا سکوهای پرتاب موشک به سمت عربستان و قطر مستقر کرده است.

این گزارش شاهد ادعای خود را انتشار خبر تحویل انبوه سکوهای موشکی به سپاه در یکشنبه هفته جاری در رسانه های ایران عنوان کرد.

ورلد نت دیلی می نویسد : ایران نه تنها در صورت حمله اسراییل یا آمریکا، اسراییل را با موشک های دوربرد خود هدف قرار خواهد داد، بلکه با حمله به مراکز نفتی عربستان و قطر در نظر دارد قیمت جهانی نفت را به چند برابر افزایش دهد و این گونه دولت اوباما را در مهلکه اقتصادی قرار دهد.

منابع اطلاعاتی آمریکا به ورلد نت دیلی گفته اند از نظر آنها در صورت حمله اسراییل یا آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران، کشورهای عربستان و قطر نخستین هدف هایی خواهند بود که از از سوی ایران مورد حمله قرار خواهند گرفت.

گفتنی است وب سایت ورلد نت دیلی که به انتشار خبرهای بدون منبع اطلاعاتی و امنیتی مشهور است، پیشتر نیز خبرهایی ضد ونقیض و جهت دار علیه ایران منتشر کرده که در موارد بسیاری گذر زمان دروغ بودن آنها را اثبات کرده است.

به نظر می رسد هدف اصلی انتشار چنین گزارش هایی القای پروژه ایران هراسی و اختلاف افکنی بیشتر بین ایران و عربستان و قطر باشد.

Related posts:

  1. بازداشت چند تبعه عربستانی در ایران
  2. «مخالفان سوری آموزش دیده‌ توسط آمریکا به سوریه باز می‌گردند»
  3. ارتش آزاد سوریه: سرتیپ شاطری در حمله هوائی اسرائیل کشته شده است
  4. شهادت سردار سپاه در مسیر دمشق- بیروت به دست اسرائیل
  5. عربستان «۲۱ ایرانی» را در آب‌های خلیج فارس بازداشت کرد

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates