25.04.2021

احمدی‌نژاد: مسئولان جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند!

آفتاب نیوز: محمود احمدی نژاد گفت: «یک طرف دنبال این است که به بهانه تشدید کرونا، انتخابات را عقب بیندازد تا فرصت پیدا کند و شرایط را به نفع خود تغییر دهد. طرف دیگر هم دنبال این است که در سایه کرونا و مشارکت پایین مردم، نامزد خود را از صندوق دربیاورد. هر دو به دنبال کنار گذاشتن مردم از عرصه تصمیم‌گیری هستند. جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند!

عبدالرضا داوری از مشاوران سابق احمدی‌نژاد که اخیرا نیز اظهاراتی علیه احمدی نژاد مطرح کرده بود؛ در توئیتی نوشت: “«‏احمدی نژاد با طرح این ادعا که «جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند.»

بدنبال القاء دو پیام است: -جمهوری اسلامی درحال فروپاشی است. -مسولین ج.ا، مردم را رها کرده و در حال غارت و فرار هستند. احمدی‌نژاد با این پیامها، به دنبال بازیگری در نقش ‎یلتسین ایرانی است.”

به گزارش سایت دولت بهار؛ احمدی نژاد طی سخنانی در دیدار با جمعی از مردم اردبیل، به بهره برداری سیاسی جناح‌های قدرت از کرونا در ایران و سایر کشورهای دنیا اشاره کرد و گفت: علیرغم کارشکنی های فراوان، تمام رکوردهای سازندگی در کشور به نام دولت های نهم و دهم ثبت شده است. جناحی که در دولت کنونی بر سر کار است، مدعی بود که در دولت قبل همه سرباز بودند و ما ژنرال هستیم و کاری می کنیم که کارهای دولت قبل اصلا به حساب نیاید، لذا رفتند و قراردادهایی بستند و کشور و هسته ای را بدون هیچ ثمری فروختند اما اینک دستشان خالی است و مردم از آنها رویگردان شده اند. آنها دوباره راه افتاده اند تا بروند مذاکره کنند!

احمدی نژاد بالا بردن آمار کرونا در کشور در آستانه انتخابات را با توجه به فقدان یک گروه ناظر و مستقل، مورد سوال قرار داد و گفت: هر دوجناح می خواهند به بهانه کرونا، مردم را از صحنه تصمیم گیری کنار بزنند. یک گروه نگران است و می خواهد در فضای کرونا و با کاهش مشارکت مردم در انتخابات، فرد خاص مورد نظر خود را از صندوق در بیاورد و عدم شرکت مردم را هم به کرونا ربط بدهد. یک طرف دیگر هم که دستشان خالی است دوباره رفته اند مذاکره کنند و آن هم به سرعت جواب نمی دهد، لذا می خواهند انتخابات را به عقب بیندازند تا بتوانند شرایط را به نفع خود تغییر دهند.

متن کامل سخنان احمدی نژاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليك الفرج والعافية و النصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يده

سلام عرض می کنم خدمت همه شما عزیزان که از راه دور قدم بر چشم ما گذاشته اید و تا اینجا تشریف آورده اید. خدا را شاکرم که توفیق دیدار شما را عنایت فرمود و حال و هوای دوست داشتنی سبلان و استان اردبیل را آوردید. استان اردبیل نعمت ویژه و استثنایی خداوند متعال به مردم ایران است و صمیمی ترین، دلسوز ترین، با صفاترین و مهمان نواز ترین مردم با ایمان های مستحکم را آنجا می بینیم که پای استقلال کشور ایستاده‌اند. من افتخار داشتم 4 سال در خدمت مردم استان اردبیل بودم و تقریباً همه بخش های استان را سفر کردم. یک سرزمین پربرکت، مردم خوب، عزیز، همراه و عاشق اهل بیت پیامبر گرامی، سرمایه ای برای ایران و استقلال کشور، عزت ملت و دفاع از سرزمین است.

می‌خواهم یک مطلب مهم که گرفتار آن هستیم را برای شما بگویم و نشان دهم که ریشه مشکلات کجاست و نقشه از چه قرار است؟

بعضی‌ دوستان دلسوزانه به من می‌گویند این موارد را عنوان نکنید تا از این فیلترها عبور کنید و بعد هر چه خواستید بگویید. پاسخ من این است که هدف ما برای عبور از فیلترها این است که بتوانیم این حرف ها را بزنیم. ما هم مثل مردم اردبیل صاف و صادقیم. ما می خواهیم کشورمان از ریشه درست شود. ستون خراب است و اسکلت دارد فرو می ریزد، ما نمی خواهیم روی آن را رنگ بزنیم یا گچ بمالیم که واقعیت دیده نشود! ما می‌خواهیم اصلاح شود. اتوبوس دارد به طرف دره می رود، ما نمی خواهیم روکش صندلی هایش را عوض کنیم بلکه می خوایم فرمان را برگردانیم تا در مسیر جاده قرار بگیرد. به من می گویند این حرفها را نزن، ترتیبت را می دهند و حذفت(نابودت) می کنند. من می گویم یک جان دارم، فدای تک تک مردم، استقلال و رفاه مردم ایران است . ما می‌خواهیم وضع نه به صورت تبلیغاتی و ظاهرسازی، بلکه از ریشه درست شود.

یکی از ریشه ها را برایتان می گویم و نقشه امروز را برایتان توضیح می دهم. البته به فضل الهی ملت ایران امروز آگاه است و مردم در هرجای ایران می دانند که چه خبر است و یک حرف هم بیشتر ندارند و می دانند چه خبر است. من هم می خواهم همان حرف را اینجا بزنم.

مشکل از آنجا پیدا شد که آرمان‌های انقلاب و ملت کنار گذاشته شد. دو تا جناح زیر پرچم انقلاب و ارزشهای انقلاب درست شد. شاید در ابتدا و اوایل این طور نبودند اما به مرور زمان به جایی رسیدند که دین و ارزش ها و انقلاب و خدا و پیغمبر و به تبع آن مردم، کنار گذاشته شدند و موضوع به دعوا بر سر صندلی و قدرت تبدیل شد و مردم و انقلاب فدای قدرت شدند. می بینیم چه کار دارند می کنند، در تلویزیون می نشینند و صد بار به به مردم دروغ می‌گویند و مردم فراموش شده اند. مردم کجای تصمیمات آنها هستند؟ عزت مردم ؟ زندگی مردم؟ من بارها برایشان نوشته ام و گفته ام که بخش وسیعی از مردم دارند له میشوند اما اصلاً انگار نه انگار! این همه مردم دارند فریاد می زنند، اما در گوش ‌ها پنبه قدرت طلبی و خودخواهی فرو کرده اند. دعوا بر سر قدرت است. تثبیت این صندلی‌ها برایشان به موضوع اول تبدیل شده است.

ما بارها گفتیم شما حضراتی که 20 سال‌ بر مسند قدرت بوده اید به مردم گزارش بدهید در این مدت چه کاری کرده اید که اکنون می خواهید ده سال دیگر در این سمت ها باقی بمانید؟ باید ببینید مردم از شما و عملکردتان راضی هستند؟ در نگاه آنها اصلا برای مردم اعتبار و ارزشی وجود ندارد. وقتی یک ملت کنار رفت چیزی باقی نمی ماند. من از شما می پرسم ثروت، دولت، حکومت و اختیار تصمیم‌گیری با چه کسی است(حاضرین:مردم)، اقتصاد و فرهنگ کشور را چه کسی باید بسازد؟( حاضرین: مردم)، چه کسی باید از استقلال کشور جلوی قلدرهای جهانی دفاع کند؟(حاضرین: مردم). وقتی مردم کنار گذاشته شوند، با چه چیزی می خواهید اقتصاد کشور را درست کنید؟ وقتی کشاورز، صنعت گر، معلم و دانشگاهی و پزشک را کنار گذاشتید با چه چیزی می خواهید بسازید؟ با چهارتای خودتان؟ بله می‌خواهند بسازند؛ اما نه مردم و کشور را بلکه جیب های گشادی را می خواهند بسازند که تا ۳ متر زیر زمین هم ادامه دارد و پر نمی‌شود. اکثر ملت ایران یک خانه و شغل داشته باشند راضی هستند، خدا را شکر می کنند و پای کشور می ایستند و شهید می دهند و فداکاری می کنند. بعضی ها سیر نمی‌شوند چون برایشان قدرت اصالت پیدا کرده است. چقدر می خواهید؟ امیدواریم هر چه زودتر دست و پای این ها از مملکت جمع شود.

شاید در آینده پیش بیاید و از ملت اجازه بگیریم و بگوییم 200 ، ۳۰۰ نفر هستند که پدر ملت را در آورده اند. ما این افراد را در یکجا جمع کنیم و ماهانه چند صد میلیون یا یک ملیارد به هر نفر بدهیم، مشروط بر آنکه با مردم کاری نداشته باشند، خساراتش حتما کمتر است.

دعوا بر سر قدرت جایگزین خدمت، شده است. در دوره های مختلف با یکدیگر دست به دست کرده اند، یک دوره هم که ملت خارج از این دو گروه دست به انتخاب زد، هر دو گروه ضد آن بودند. از سال ۸۴ همینطوری دارند می زنند. چقدر از بیت المال برای کوبیدن احمدی نژاد خرج کردند. در واقع احمدی نژاد که خودش را کسی نمی داند و در واقع برای کوبیدن ملت خرج کرده اند. این مقامات چه ارزشی دارد. اگر زبان مردم و در خدمت مردم نباشد، چه ارزشی دارد؟ خودش متاسفانه در ذهن اینها اصالت پیدا کرده است. امیرالمومنین فرمود: اگر با این حکومت نتوانم حق مظلومی را بگیرم و عدالتی را برپا کنم از این کفش صد وصله و از آب بینی بز مریض بی ارزش تر است.

قبل از انقلاب می شد به گوش اشراف زد اما الان سخت شده است تا بزنید می گویند منحرف شده اید و از دین برگشته اید! دین را هم بالای سرشان گذاشته اند، در حالی که دین آمد تا فقر و قدرت طلبی و حق مردم خوری نباشد. یک جریانی در پیش است و من می خواهم بگویم که آن را توضیح دهم.

این داستان کرونا فقط یک داستان مریضی و ویروس نیست و از آن بهره سیاسی می برند. در سطح بین الملل برای کنترل ملت ها و فروش دارو بهره می برند. الان می گویند هر سه ماه به سه ماه باید واکسن بزنید و اگر یک سال هم زدید تضمینی ندارد و سال بعد هم باید بزنید. به این ترتیب مردم دیگر اسیر شده اند و همه جا را دارند کنترل می کنند. شب ها بیرون نیایید. اینطوری بروید، آنجا نروید! حالا بعضی ها هم نقد جدی دارند که در واکسن ها یک بیماری هایی را هم اضافه می کنند. به این ترتیب جریانات قدرت در هر کشور بهره خودشان را از ماجرای کرونا می برند.

اینهایی که الان در دولت از یک جناح سر کار هستند، هشت سال گذشت و روز اول ادعاهای فراوانی کردند. دولت نهم و دهم علیرغم کارشکنی ها تمام رکوردهای سازندگی را در کشور زده است. اینها می گفتند که در دولت قبل همه سرباز بودند و ما ژنرال هستیم و کاری می کنیم که کارهای دولت قبل اصلا به حساب نیاید. بعد هم رفتند قراردادهایی را بستند و کشور و هسته ای را بدون هیچ ثمری فروختند. الان دستشان خالی است و مردم از انها برگشته اند لذا دوباره راه افتاده اند که بروند مذاکره کنند! انتخاب نزدیک است و فیتیله آمار کرونا مقداری بالا کشیده اند. آمار هم دست خودشان است و گروه ناظر مستقلی هم وجود ندارد. قبلا هم بود که آمار را بالا و پایین می کردند.

این گروه نگرانند و می گویند که در فضای کرونا گروه مقابل کاندیدایی دارد که می خواهد حتما او را سر کار بیاورد. فضای کرونا بسیار خوب است زیرا اگر مردم شرکت نکنند، آن را به کرونا ربط می دهند. اینها هم دستشان خالی است. دوباره رفته اند مذاکره کنند و مذاکره هم به سرعت جواب نمی دهد لذا باید انتخابات را به عقب بیندازند تا شرایط را مقداری تغییر دهند.

گروه مقابل یک برنامه یا پازل برای کشور دارد. یک قطع اصلی آن پازل ، فرد خاصی است که می خواهند او را به هر قیمت از صندوق بیرون بیاورند، ولو آنکه مردم ده بار هم به او رای نداده باشند.

آنها می گویند فرصت خوبی است. آمار کرونا که بالا می رود، انتخابات را برگزار می کنیم و نارضایتی و عدم مشارکت مردم دیگر دیده نمی شود و خواهیم گفت خیلی خوب و قابل قبول است. به شما بگویم که اینها همه را به جز نفرات خودشان کنار خواهند گذاشت. به بعضی ها هم گفته اند نیایند. به نظرم می رسد که به آیت الله رئیسی هم خواهند گفت نیاید. ممکن است آقای رئیسی فردا بگوید که من کاندیدا نیستم. می دانیم موضوع چیست! افراد را کنار می گذارند تا آن فرد خاص رای بیاورد. اینها می خواهند که انتخابات زود برگزار شود تا در همین فضای کرونا کارشان را انجام دهند. یعنی دو طرف در بالابردن جو کرونا و تحت فشار قراردادن مردم شریک هستند و هر کدام سهم خودش را می برد و هر دو در کنار گذاشتن مردم شریکند.

اصل مردم هستند. کشور متعلق به مردم است. اگر انتخاباتی بشود که مردم در آن شرکت نکنند یا کم شرکت کنند، آن انتخابات به چه دردی می خورد؟ چه گره یی را می خواهد باز کند؟ قرار است مشکلات را قدرت مردم حل کند؟ ما این وسط بین بد و بدتر گیر کرده ایم. چه کار باید بکنیم. یکی بد است که انتخابات را به عقب بیندازد تا برای خودشان فرصتی درست کنند و دیگری بدتر است که ملت را کنار بگذارند. حالا بین بد و بدتر چه کار باید کرد. باید بین این دو بد را در نظر گرفت تا شاید خدا فرجی برساند. بله انتخابات را عقب بیندازید مشروط بر آنکه شرایط کرونا را کنترل کنید تا ملت وارد انتخابات شود و رای بدهد و الا به نام ملت یک چیزی تحت عنوان انتخابات برگزار کنند و یک عده بیایند و اینترنتی هم رای بدهند و آبی هم توی آن کنند و بعد بگویند که خوب بود. وقتی ملت در صحنه نباشد همه کار می شود کرد. یک چیزهایی را دارند می گویند که مشکوک است.

به نظر می رسد عقب بیفتد بهتر است. بلای کرونا را از دوش مردم بردارید. دور هم جمع نشوید. توی خانه هم جمع نشوید. با اتومبیل خودتان مسافرت نروید اما اگر با اتوبوس و مترو رفتید اشکالی ندارد. در همین تهران مغازه ها را می بندند اما در مترو مردم به صورت فشرده در حال تردد هستند یا در صف مرغ ازدحام کنند اشکالی ندارد. 140 کشورجهان کرونا را کنترل کرده اند اما اینجا به استانها گفته اند که حق گزارش دهی ندارید. پیوسته وحشت را به مردم تزریق می کنند. در این فضا هیچکس حرف نزند، تجمع نکند و صدایش در نیاید! مردم به این نتیجه برسند همین قدر که زنده هستند بگویند خدا را شکر!

نقشه همان است که گفتم. آنها می خواهند آدم خودشان را به هر قیمت ولو با کنار گذاشتن ملت بیاورند و اینها هم می خواهند فرصتی پیدا شود تا در این مذاکرات مثل دفعه قبل فریبکاری کنند که گفتند آب مردم، ازدواج جوانان، مسکن و کار و… فوری با رفع تحریم ها حل می شود. بعد هم هر کدام به گردن دیگری انداختند. هیچکس هم مسئولیت نمی پذیرد. هر اتفاقی هم که بیفتد مردم مقصرند. این کار را هم خوب بلدند. وزارت بهداشت به زیبایی مسئولیت ها را به گردن مردم می اندازد. این همه تصمیمات، کشور و پول و دستورها و سیاست ها دست شماست اما شما هیچ نقشی ندارید؟ دوتا عکس منتشر می کنند که مثلا جاده اردبیل شلوغ شد و تقصیرها متوجه مردم است!

البته عرض کنم اینها نقشه هایی است که می کشند و طراحی هایی است که انجام می دهند، اما خدا هم برای خودش نقشه می کشد و ملت هم برای خودش نقشه دارد.مشکل این است که ملت ایران را دست کم می گیرند. یک پیرمرد 85 ساله در دشت مغان به من گفت که به مسئولان کشور بگو دست از سر ما بردارند و اجازه بدهند ما خودمان انتخاب کنیم. امروز ملت ایران یک حرف بیشتر ندارد و همه هم متحدند. دیگر چپ و راست و اینطرف گرا و آن طرف گرا ندارد. یک ملت است. آنها یک اقلیت هستند که از اول هم با ملت نبودند. ملت همان حرفهای انقلاب را می زند. می خواهد آزادی ، عدالت، صداقت، پاکی باشد و فساد نباشد.

در خوزستان مرکز انرژی منطقه، چقدر جوان می گفتند که آقای احمدی نژاد به خدا ما گرسنه ایم، نان نداریم و بیکاریم. ملت می گوید که این وضعیت نباشد. اگر ثروت و فرصت هست برای همه باشد و اگر نیست برای هیچکس نباشد.

درزمان جنگ، برای دو سیر پنیر در صف می ایستادیم اما کسی اعتراض نداشت زیرا می گفتند همه مثل هم هستیم. اما الان مردم برای 4 تا مرغ باید چند ساعت توی صف بایستند در حالی که تلویزیون را باز می کنیم می گوید 3 هزار میلیارد این برده است، 4 هزارمیلیارد یکی دیگر و 8 هزار میلیارد و 15 هزار میلیارد و..برده اند اما به شما بگویم که شرایط اینطور باقی نمی ماند. آینده نزدیک بسیار درخشان است. این مسائل و سوء استفاده ها و رفتارهای خودخواهانه بدون ملت و علیه ملت از این سرزمین پاک خواهد شد. اینجا صحبت از ایران، ملت ایران و یک تاریخ و فرهنگ و تمدن چندهزار ساله است. یک استان اردبیل به اندازه چند کشور دنیا فقط میراث فرهنگی، تاریخ، انسانهای فرهیخته و دلسوز، علمای بزرگ و شعرای بزرگ دارد. این حق ملت نیست که اینگونه زندگی کند. این وعده الهی است و به فضل خدا و با هم ملت خیلی زود این شرایط به نفع ملت و آرمانهای انقلاب به زودی تغییر می کند. به دل خودمان رجوع کنیم.

این کارهایی که دارند می کنند، شیطانی است. یا انسانهای شیطان صفت هستند یا شیطان های انسان نما هستند. طرف ظاهر انسان دارد اما درونش شیطان است. اگر شیطان نباشد چطور ممکن است قدرت داشته باشد، بر سر کار و مسئول باشد و در برابر فقر و زجر یک ملت بی تفاوت باشد؟ شیطان می خواهد انسانها و ملت را له کند ولی به فضل الهی ملت ایران شیطان وشیطان صفتان و شیاطین انسان نما را نه با دعوا بلکه از راه خودش از صحنه خارج خواهند کرد. امیدوارم به زودی زود اتفاقات خوب و مثبتی بیفتد و شرایط کشور ما تغییر کند و هر کس خواست کاری بکند در مسیر ملت، به خواست ملت، در کنار ملت و برای ملت باشد. و این وعده خداست. الان شرایط کل جهان و بخصوص ایران اینطور شده است که مستضعفین بگویند خدایا یک راهی نجاتی باز کن که ما از اینجایی که به مردم ظلم می کنند، برویم یا یک ولی و نصیری برای ما بفرست تا به ما برای خارج شدن از این وضعیت کمک کند. من فکر می کنم که خدا ولی و نصیر برای ملت ایران فرستاده است و آن هم همت بلند ملت ایران است که به زودی شرایط را تغییر خواهد داد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates