31.10.2021

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار استعفا داد

ایلنا: عیسی منصوری که از سال 94 به عنوان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این وزارتخانه مشغول به کار بود، استعفا داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از برگزاری اولین جلسه شورای اشتغال که هفته گذشته به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی برگزار شد، عیسی منصوری (معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) از سمت خود استعفا داد.

در این جلسه، پس از گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت اشتغال و بیکاری که بیانگر شرایط نامطلوب کشور از نظر بیکاری به ویژه در برخی استان‌های محروم است، به منظور ایجاد انسجام در سیاستگذاری برنامه ریزی و هدایت منابع در حوزه اشتغال مقرر شد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقش محوری هماهنگ‌کننده و ناظر عملیاتی را در امر اشتغال، برعهده داشته باشد. هچنین در این نشست ایجاد یک میلیون و هشتصد هزار فرصت شغلی ظرف 17 ماه مورد تاکید و بحث قرار گرفت.

عیسی منصوری با بیان این دیدگاه باتوجه به ظرفیت‌های فعلی اقتصادی کشور ایجاد این میزان از اشتغال امکان‌پذیر نیست، از سمت خود کناره گیری کرد.

عیسی منصوری از سال 94 به عنوان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این وزارتخانه مشغول به کار شده است.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates